Týden knihoven   SKIP, Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR

Týden knihoven 2002

Program knihovnického happeningu

Pátek 4. října 2002

od 13 hodin prezence - Knihovna BBB, poté ubytování na internátě. Účastnický poplatek 200,- Kč se hradí u prezence, ubytování je v něm zahrnuto.

14.00 Start Knihovnického happeningu na Masarykově náměstí v Uh. Hradišti
Soutěže knihovnických družstev.V případě deštivého počasí se koná ve Slováckém divadle.

17.00 Nejzazší termín ukončení happeningu a soutěží knihovnických družstev, následuje malé občerstvení v knihovně a/nebo na Malé scéně Slováckého divadla.

18.00 Dětský lampionový průvod Setkání broučků - již čtvrtý ročník oblíbené akce pro děti i jejich rodiče s lampióny, lampičkami, baterkami, tykadélky a světélky všeho druhu. - Masarykovo náměstí a okolní ulice

18.00 Divadelní představení Rychlé šípy - Malá scéna Slováckého divadla, Mariánské náměstí - POZOR!!!!!!!!! Představení je zdarma, avšak je omezená kapacita sálu, zájemci o místa hlaste se předem paní Lapčíkové (0632/552225, lapca@knihovnabbb.cz), na místě samém bude (zbudou-li ještě nezarezervovaná místa) fungovat pouze metoda "Kdo dřív příjde, dostane se dovnitř."

20.00 (po skončení divadla) Posezení ve vinárně u cimbálu - Klášterní vinárna, hraje cimbálová muzika Burčáci, připraveno povídání s Josefem Holcmanem, autorem knihy Týden co týden.

Podoba večera může být pro každého jiná, je možné samostatně vyrazit do vinných sklepů v Mařaticích, do jiné vinárny nebo restaurace, do baru, na procházku, do kina nebo do postele.

Sobota 5. října 2002

8.00 - snídaně v Knihovně BBB a následná prohlídka budovy

9.30 - procházka Uherským Hradištěm v doprovodu historičky Slováckého muzea p. Blanky Rašticové

Knihovnu BBB je možné si v sobotu prohlédnout kdykoliv až do 11 hodin.

Závěrečná prosba: Soutěžní družstva i diváci, prosíme, přivezte s sebou transparenty, hesla, kostýmy, cokoliv co přispěje k dobré náladě během happeningu i poté. Zavazadla bude možné odložit v pátek odpoledne a v sobotu dopoledne v Knihovně BBB. V téměř všech potravinářských obchodech a restauracích v Uh. Hradišti platí stravenky Exit Group - Syas.


Zpět na Týden knihoven